Get pink and girly

Po několika měsících jsem se opět dostala k psaní blogu. Jak možná tušíte, natáčela jsem další film a tak nějak nezbylo moc času na nic jiného. Už dále ne o práci, zpět k zábavě! Vyrazili jsme na dovolenou k rakouským jezerům a ta tyrkysově modrá barva mě naprosto uchvátila. Voda je dokonale průzračná a troufám si říci, že je daleko čistší něž v mnohých mořských letoviscích. Autem z Prahy jste v horách u překrásných jezer za 5 hodin. My jsme přibalili také kola, abychom neochudili naše plíce a svaly o poznávání nádherné krajiny. Tady sdílím pár fotek od jezera Fuschlsee, u kterého jsme bydleli.

//After few months I’m sharing with you some new post. I was working on a German movie so I’m sorry I didn’t have time for blogging. This weekend we went to Austrian lakes in mountains, 5 hours drive from Prague. The color of water is unbelievable! I must say there are not many seasides that would have cleaner water than this. I’m wearing H&M dress from sales and I love how girly it looks! We took there also our bikes so I’ll show you some more mountain photos next time. Have you ever been to Austria? Happy to hear any of your comments.

Šaty jsou ze slev z H&M. V online shopu ZDE mají už jen modrou barvu. Ta krajka, otevřená záda a růžové kytičky dokáží udělat i z nás sportovkyň roztomilé holčičky.

Příští článek bude o celodenním cyklovýletu v horách, po kterém mě bolí nohy ještě teď. Těším se na vaše komentáře, díky za trpělivost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *